KOKA IEKŠDUVIS

VERAMAS IEKŠDURVIS

Pielāgojoties ikviena klienta vēlmēm un idejām, piedāvājam izgatavot dažāda dizaina, konstrukcijas un sarežģītības iekšdurvis, kuras lieliski iekļausies dažādos interjeros.  SIA “Flora” izgatavos gan tradicionālas iekšdurvis, gan arī tehnoloģiski sarežģītākus risinājumus, kas lieliski papildinās mājas interjeru un patīkami pārsteigs jebkuru jūsu viesi.

Iekšdurvju konstrukcijā tiek izmantots dabīgs koks kombinācijā ar MDF koksnes šķiedras plātni, kas nodrošina detaļu formas stabilitāti to ekspluatācijas laikā.

Izgatavojam klasiska vai moderna dizaina iekšdurvis ar dažādām apdarēm: krāsotas (pēc RAL vai NCS katalogiem) vai finierētas ar “A” kategorijas cēlkoku nažfinieriem un tonētas kādā no piedāvātajiem 54 toņiem.

Durvju pamatkomplektācijā ietilpst:

  • Durvju vērtne
  • Durvju kārba
  • Blīvējums
  • Furnitūra (slēdzene, pretplāksne, eņges)
  • Dekoratīvās apmales (kleidas)

Standarta risinājumā iekšdurvis tiek izgatavotas ar pārfalci, kas noslēpj durvju mehānismus un salaiduma vietas starp kārbu un vērtni, tādējādi padarot durvis par interjera dizaina elementu. Vērtnes ar pārfalci, precīzi iestrādātās blīvgumijas un slieksnis samazina gaisa apmaiņu (caurvēju) starp telpām, tādējādi nodrošinot optimālu mikroklimatu telpās.

Piedāvājam konstruktīvi atšķirīgus veramo iekšdurvju veidus:

Your Title Goes Here

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Falces un pārfalces durvis ar koka kārbu

Tradicionālas konstrukcijas iekšdurvju risinājums, kas paredz koka kārbas izmantošanu. Tā tiek uzskatīta par teicamu izvēli vietās, kur nepieciešama dekoratīvo noseglīstu regulēšana nelīdzeno sienu dēļ. Dekoratīvajām noseglīstēm speciāli izveidotais kārbā iedziļinātais “nags” pieļauj līstu regulēšanu līdz pat 7mm diapazonā. Atšķirīgo eņģu iestrādes dēļ, falces iekšdurvīm paredzēta 50mm kārba, pārfalču durvīm – 56mm kārba.

 

Pārfalces durvis ar saplākšņa kārbu (standarta risinājums)

Tradicionāla risinājuma iekšdurvis ar saplākšņa kārbu lieliski piemērotas tradīciju piekritējiem. 24mm biezā saplākšņa kārba būs piemērota korekti sagatavotām durvju ailēm,kur nav nepieciešamības pēc kleidu regulēšanas nelīdzeno sienu dēļ. Turklāt kārba aizņems mazāk vietas, tādā veidā palielinot durvju brīvo atvērumu. Šādā tehniskajā risinājumā tiek izmantotas pirkstiņeņģes, kurām pieejamas standarta un dekoratīvās nosegčaulas dažādās apstrādēs. Savukārt, vērtne ar pārfalci nodrošinās labāku durvju blīvēšanos un lielāku skaņas un nevēlamo smaku izolāciju. Iespējami risinājumi ar koka vai krītošo slieksni.

Paneļu tipa iekšdurvis

Moderna risinājuma iekšdurvis, kas kalpo par labu risinājumu vietās, kur sienu daļēji vai pilnīgi plānots nosegt ar sienas paneļiem, vai plānota reģipša pielaišana līdz pašai durvju vērtnei, radot sienā slēptas durvju kārbas iespaidu. Lai durvis organiski iekļautos šajā ansamblī, tiek izmantotas nobīdītas slēptās eņģes, tādējādi atstājot vietu 14mm bieza paneļa (reģipša) izvietošanai. Iespējami risinājumi ar koka vai krītošo slieksni.

Iekšdurvis ar padziļinātu iebūves dziļumu

Moderna risinājuma iekšdurvis ar padziļinātu iebūves dziļumu būs teicama izvēle minimālisma stila piekritējiem. Lai arī izvietotas vienā līmenī ar sienu, tās reizē saglabā redzamas visas durvju sastāvdaļas (tostarp dekoratīvās noseglīstes). Priekšnosacījums šādu durvju izvēlē – laicīgi paredzēt paplatinātas durvju ailes.

Formula ailes projektēšanai :  Horizontālais brīvais atvērums = iekšdurvju aile – 154mm; Vertikālais brīvais atvērums = iekšdurvju aile – 77mm.