Ģimenes uzņēmums SIA “Flora”

Tika dibināts 1991. gadā. No mazas galdniecības tas gadu laikā izaudzis par vienu no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem savā nozarē.
Kopš dibināšanas sākuma „Flora” atrodas Jelgavā, kas ir tikai 45 km attālumā no galvaspilsētas Rīgas. Uzņēmumā ražotā produkcija veido preču zīmolu “Flora”.

Visi ražošanas procesi notiek vienuviet

Sākot no brīža, kad uzņēmuma teritorijā tiek ievesta zāģbaļķu krava līdz brīdim, kad meistari dodas veikt gatavo logu vai durvju montāžu.
Mēs pēc individuāliem pasūtījumiem projektējam un izgatavojam plašu produktu klāstu. Izgatavojam visa veida koka logus, vēsturiskos logus, fasāžu sistēmas, ziemas dārzus, mansarda stiklojumu, ārdurvis, iekšdurvis, dekoratīvos apdares paneļus kā arī cita veida koka izstrādājumus.
 

Ražošanas tehnoloģiskie procesi tiek nepārtraukti pilnveidoti.

Tiek veiktas investīcijas arvien modernākās iekārtās un darbinieku prasmju pilnveidošanā, ļaujot sasniegt augstu un mūsdienu prasībām atbilstošu produktu kvalitāti.
Tas mums ļauj veiksmīgi sadarboties ar Eiropas vadošo jumta logu ražotāju sarežģītu detaļu izgatavošanā.
„Floras” ražotos produktus pazīst daudzās Eiropas valstīs un ar tiem lepojas gan krāšņi arhitektūras pieminekļi gan modernās celtnes.
Ar “Floras” logiem un durvīm jaunu elpu ieguvušas gadu gaitā „nogurušas” dzīvojamo un sabiedrisko ēku fasādes.
Mēs strādājam tur, kur ir mūsu klienti! Latvijā, Vācijā, Lielbritānijā, Krievijā, Lietuvā, Igaunijā, Ungārijā, Čehijā, Norvēģijā, Īslandē, Zviedrijā un Šveicē.

Uzņēmumā strādā vairāk nekā 100 darbinieku.

Projektēšanas nodaļa strādā ciešā sadarbībā ar ražošanas daļu, nodrošinot pat vissarežģītāko pasūtījumu izpildi un sekojot līdzi ikvienam produkta tapšanas procesa posmam.
 
Mūsu lielākā vērtība ir meistaru “zelta” rokas, kas jebkuru kokmateriālu spēj pārvērst unikālā izstrādājumā, pielietojot savas zināšanas, prasmes un darba mīlestību.
 
Līdzās modernām ražošanas iekārtām strādā profesionāļi, kuri savu pieredzi, izslīpētu kā briljants, guvuši vēsturiskās arhitektūras un kokgriešanas tradīcijās un piemēro to atbilstoši modernā dizaina kvalitātei.