AKCIJAS

PIEDĀVĀJAM IEGĀDĀTIES LĒTĀK!

Ikgadējā Ziemas Akcija koka logiem

Ikgadējā Ziemas Akcija koka logiem ir paredzēta tiem, kuri jau savlaicīgi plāno iegādāties logus būvniecības un remonta darbiem. Ja arī jūs zināt, ka nākošajā gadā būs nepieciešami koka logi un tiem jau ir pieejami nepieciešamie parametri, esam gatavi piedāvāt iespēju pasūtīt šos logus ar 20% atlaidi no mūsu standarta piedāvājuma cenas. Vēlamies vērst uzmanību, ka šādu atlaidi piedāvājam tikai un vienīgi Ziemas Akcijas laikā.

Akcijas noteikumi

Akcijas atlaide ir spēkā tikai “IV” koka logu sistēmām, krāsotām vienā tonī, ar standarta ROTO NX logu furnitūru un taisnu logu profilu formu.  Logu izgatavošana februāra mēnesī.  Projekts iesūtāms uz e-pastu: flora@flora.lv , iekļaujot e pasta temata laukā “Akcija” vai aizpildot pieteikumu formu .

Akcijas termiņš

Akcija spēkā visiem iesūtītajiem koka logu projektiem līdz 2022. gada 18. decembrim. Koka logu pirkuma līgumam jābūt noslēgtam līdz 2022. gada 23. decembrim.

3+ Ģimenes kartes īpašniekiem

pastāvīga atlaide 15%

SIA Flora ir ģimenes uzņēmums, un kā ģimenes uzņēmums tas rūpējas par ģimeniskām vērtībām. Tādēļ esam iesaistījušies Latvijas Goda ģimenes programmā un ikvienam, kurš, veicot pasūtījumu, uzrāda derīgu 3+ Ģimenes karti, nodrošinām 15% atlaidi. Kartes īpašnieki ar šādu atlaidi pie mums var pasūtīt un iegādāties visa veida koka logus, kā arī iekšdurvis un ārdurvis. Šī atlaide nesummējas ar citu akciju un atlaižu piedāvājumu, bet darbojas visu gadu.