MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

SIA “Flora” ir viens no vadošajiem koka logu un durvju ražotājiem Latvijā un Baltijā. Uzņēmuma ražotnē tehnoloģijas etapiem un kvalitātes faktoriem tiek pievērsta īpaša uzmanība – ražošanas procesi tiek regulāri pārbaudīti un kontrolēti. Visi materiāli un ražošanas procesi atbilst Eiropas Savienībā apstiprinātiem kvalitātes standartiem.

Izvēloties “Floras” ražotos koka logus, jūs iegūsiet visaugstākās garantijas tam, ka logs kalpos ilgi un nesagādās liekas rūpes.

Q

Kāpēc izvēlēties SIA “Flora” ražoto produkciju?

Kvalitāte

Izstrādājumu kvalitāti pozitīvi novērtējuši mūsu sadarbības partneri Vācijā, Krievijā, Francijā, Anglijā un Skandināvijas valstīs. Produkcija tiek regulāri testēta sertificētās laboratorijās. Kā svarīgs aspekts jāatzīmē izejmateriālu kvalitāte – tie tiek izgatavoti no Floras ražotajām, trīs kārtās līmētajām koka brusām. Tas ļauj kontrolēt un pārraudzīt visus loga tapšanas tehnoloģiskos etapus, kā rezultātā top augstas kvalitātes produkts. SIA “Flora” savai produkcijai piedāvā garantijas un pēcgarantjas apkalpošanu.

Ražošanas procesi

Uzņēmumā strādājošie meistari spēj izgatavot pašas sarežģītākās formas koka konstrukcijas. Ražošanā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi un praksē pārbaudīti izejmateriāli.

Tehnoloģija

Logu ražošanā tiek izmantota pati jaunākā un progresīvākā tehnoloģija un iekārtas. Mūsu tehnoloģiskais nodrošinājums ļauj konkurēt ar lielākajiem logu ražotājiem Austrumeiropā. Uzņēmuma teritorijā notiek pilns ražošanas cikls – no zāģmateriāla ievešanas līdz pilnībā gatavam produktam. Lai no brusas izgatavotu logu ir nepieciešami vairāk kā 17 tehnoloģiskie etapi – sākot ar brusu garināšanu un beidzot ar gatavā loga sagatavošanu transportēšanai.

Pieredze un zināšanas

Uzņēmums SIA “FLORA”  ir dibināts 1991. gadā. No nelielas galdniecības ar 18 darbiniekiem tas ir izaudzis par savā nozarē atzītu uzņēmumu. Esam uzkrājuši lielu pieredzi, kā rezultātā esam definējuši uzņēmuma filozofiju – strādāt godīgi, domāt ilgtermiņā, netiekties uz masveida ražošanu, bet gan celt kvalitāti un paplašināt tehnoloģiskās iespējas.

Floras piedāvātā produkcija tiek izgatavota izmantojot visaugstākās kvalitātes izejmateriālus, modernas ražošanas tehnoloģijas un pielietojot rūpīgu tehnoloģisko kontroli.